O nas

     Nazywam się Wojciech Lutomski, firmę prowadzę wspólnie z moją Żoną - Sabiną Lutomską. Naszą wielką przygodę z tuningiem rozpoczęliśmy jeszcze w latach 90-tych. Prowadząc prężnie rozwijającą się firmę LUTOMSKI TUNING będącą przedstawicielem na rynku Polskim takich firm jak REMUS®, BRISK®, SIMONI RACING®; oraz jako jednen z pierwszych importerów produktów Sebringa®, Supersprint®; czy K&N®; - osiągaliśmy niezbędne doświadczenie i wiedzę na temat sprzedaży DOBRYCH produktów na naszym rynku, gdzie niesłychanie trudno jest sprostać oczekiwaniom Klientów spodziewających się jakości i bezawaryjności, ale za cenę dostosowaną do naszej średniej krajowej.
     Aby mieć kontakt z Klientami, wiedzieć czego oczekują - od samego początku byliśmy obecni na różnego rodzaju targach i wystawach ogólnopolskich, gdzie nasze produkty zawsze cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem a my  słuchaliśmy pilnie "jak to ich zdaniem powinno wyglądać, żeby było dobrze".
     W roku 1999 kolejny krok naprzód i spółka z austriackim potentatem na tamtejszym rynku - firmą Fosab, co zaowocowało otwarciem spółki FOSAB POLSKA Sp. z o.o. Zdecydowałem się założyć firmę Fosab Polska mając na celu zwiększenie stanów magazynowych, większą dostępność produktów zarówno pod względem fizycznym jak i cenowym na naszym rynku.
     Niestety spółka nie odniosła zamierzonego celu, produkty ówczesnej (nie rozszerzonej) Unii Europejskiej były po prostu zbyt drogie. Klienci często pytali o korzystniejszą dla nich alternatywę - nikt nie chce przecież wydać całych miesięcznych dochodów na końcowy tłumik tylko dlatego, że ma znaczek REMUS…
     Aby sprostać ich oczekiwaniom - postanowiliśmy uruchomić produkcję u nas.
     Tak powstała firma EL-TEC, nazwa - będąca skrótem od "LUTOMSKI TECHNOLOGY" - zawierała całe nasze wcześniejsze doświadczenie, know-how i wiedzę na temat wytwarzania, funkcjonowania, budowy i sprzedaży produktów renomowanych, uznanych producentów jak REMUS®, SEBRING®, SUPERSPRINT®.
     Nasza wiedza ciągle wzbogacana o znajomość rynku, oczekiwania klienta i co bardzo ważne - typowo hobbistyczne jej traktowanie pozwala nam tworzyć bardzo jakościowe produkty w rozsądnych cenach.