Witamy

STAWIAMY SOBIE NOWE CELE

MYŚLIMY NIESCHEMATYCZNIE

ODKRYWAMY NOWE OBLICZA WASZYCH SAMOCHODÓW

 

       Nasza firma powstała w końcu lat 90-tych z myślą o Klientach, których pasją są samochody

Zajmujemy sie profesjonalną obróbką stali nierdzewnej. Nasza specjalizacja to głównie budowa sportowych układów wydechowych, katalizatorów, tłumików, kolektorów wydechowych, układów dolotowych, intercoolerów i ozdobnych końcówek wydechu.

Nie ograniczamy się tylko do realizowania zamówień od Klientów indywidualnych, współpracujemy również z wieloma renomowanymi firmami takimi jak: KIA MOTORS, RENAULT RETAILER GROUP, SUBARU KOPER, VTG, ARRINERA AUTOMOTIVE - realizując z powodzeniem nawet najbardziej skomplikowane zamówienia.

 

NASZE PRODUKTY ZNANE SĄ W KRAJU I ZA GRANICĄ

 

     W rękach naszych specjalistów powstają projekty często niestandardowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta, czego dowodem jest wiele naszych realizacji w takich samochodach jak ULTIMA GTR, ARIEL ATOM, CORVETTE VTG, AUDI RS 4/5/6, RENAULT CLIO/MEGANE RS, PORSCHE 911/ CAYMAN, ARRINERA HUSSARYA

 

Nasz wyspecjalizowany zespół podczas realizacji zamówień pracuje na na takim sprzęcie jak: prasa hydrauliczna o nacisku 100 ton, giętarka trzpieniowa ze sterowaniem komputerowym, giętarka do blach, piła taśmowa, wycinarka plazmowa, polerki i szlifierki stacjonarne i ręczne, spawarki do stali nierdzewnej i aluminium typu TIG, MIG itp.

 

      Dzięki zastosowanej technologii i użytym najlepszym materiałom na nasze produkty udzielamy czteroletniej gwarancji.